Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Lipsko, ul. Mogiłek 2, 37-610 Narol
tel. 016 631 70 22
e-mail: kontakt@parafia-lipsko.com.pl

Informacje

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Lipsko, ul. Mogiłek 2, 37-610 Narol

tel. 016 631 70 22
e-mail: kontakt@parafia-lipsko.com.pl
Odpusty: 23 czerwca i 30 listpada
Numer konta parafii: 32 9103 0001 2001 0000 1746 0001
Bank Spółdzielczy w Narolu

Duszpasterze

Proboszcz: ks. Julian Leńczuk
tel. 016 631 70 22

Wikariusz: ks. Dominik Osuchowski
tel. 696 345 191

Statystyki

Online
1

Dzisiaj
171

Ten tydzień
947

Ten miesiąc
2573

Ten rok
11885

Wszystkich
129079


Rekord:
920 (05.08.2016)

Msze święte

Msze Święte w niedzielę i święta:
W kościele parafialnym są odprawiane o godz. 8.00, 12.00, 16.00.
Na wyjazdach:
- Huta Złomy - godz. 9.30
- Dębiny - godz. 10.30

Mszę Święte w dni powszednie:
w okresie zimowym: o godz. 16.00
w okresie letnim: o godz. 18.00

Ostatnio dodane

Galeria

Adoracje

Dnia: 14/04/19 02:32PM

ADORACJA  2019

 

ADORACJA W WIELKI CZWARTEK

18.00-19.00-Msza Św.

19.00-20.00-Róża VI

20.00-21.00-Róża VII

21.00-22.00-Róża  VIII

ADORACJA W WIELKI  PIĄTEK

9.00-10.00-Róża IX

10.00-11.00- Róża X

11.00-12.00- Róża XI

12.00-13.00- Droga Krzyżowa

13.00-14.00- Róża XII

14.00-15.00- Róża XII

15.00-16.00- Róża XIV

16.00-17.00- Róża  I

17.00-18.00- Róża  II

18.00-20.00-Liturgia Wielkiego Piątku

20.00-24.00-KSM

ADORACJA W WIELKĄ SOBOTĘ

8.00-9.00- Róża XIV

9.00-10.00- Róża III

10.00-11.00- Róża IV

11.00-12.00- Róża z Dębin I

12.00-13.00- Róża z Dębin II

13.00-14.00-Róża z Huty Złomy I

14.00-15.00- Róża z Huty Złomy II

15.00-16.00- Róża V

16.00-17.00- Róża VI

17.00-18.00- Róża  VII

18.00-19.00- Róża VIII

22.00-4.00-KSM

NIEDZIELA ZMRTWYWSTANIA PAŃSKIEGO

4.00-5.00-Róża IX

5.00-6.00-Róża X

6.00-REZUREKCJA

 

   ADORACJA DZIECI I MŁODZIEŻY

W WIELKI  PIĄTEK I W WIELKĄ SOBOTĘ

9.00-10.00-KL. VI

10.00-11.00-KL.V

11.00-12.00-KL.IV

12.00-13.00-KL. I II III

13.00-14.00-KL.VII

14.00-15.00-KL. VIII

15.00-16.00-KL.III GM.

16.00-17.00-Młodzież ze szkół średnich, młodzież  studiująca i pracująca.

17.00-18.00-Mininstranci

Intencje mszalne

Dnia: 30/12/17 11:07PM

 

                       

                  MSZE ŚWIĘTE w ciągu tygodnia  14-22  04  2019

                                NIEDZIELA  14-04- 2019  PALMOWA

8.00-+Marian  i Helena Droździel,Jan i Kazimiera Litkowiec,Paweł Krawczyk i Bolesław Gnap.

8.00-+Adolfina,Bronisław Łagowski oraz ich zm. rodzice  i rodzeństwo:Maria Józef Motyka,Katarzyna Niedużak.

12.00-Suma-+Szczepan Słoniec (30 r.ś.).

12.00-+Jan Wolanin jego żona Kazimiera zm. rodzice oraz zm. z rodz. Guty i Józef Szawara.

16.00-+ Eleonora Sycz ( greg.).

16.00-+Tomasz Panek (24 r.ś.)jego żona Kazimiera oraz ks. Aleksander Panek.

                                     WYJAZDY      

9.30- Huta Złomy-+Marian Bundyra (7 dz.p.ś.).

10.30-Dębiny-+ Jan i Maria Stopyra ,zm. rodzice .              

                     WIELKI PONIEDZIAŁEK    15-04- 2019

18.00- Dziękczynno-błagalna w 40 rocz. ślubu z prośbą o zdrowie,Boże błogosławieństwo oraz  opiekę M B N P dla Jubilatów i dla całej rodziny. 

18.00-+ Eleonora Sycz ( greg.).

                                 WIELKI  WTOREK   16-04- 2019

18.00- +Eleonora Pierożek ,mąż Ludwik i siostra Magdalena.           

18.00-++Gołębiowskich Janina (r.ś.),Aleksander i Tadeusz.

18.30-+Stanisław Wielgosz (3 r.ś.)żona Janina i syn Jan.

18.30-+ Eleonora Sycz ( greg.).

                                 WIELKI  ŚRODA  17-04-2019 

18.00-+Janina Buczek (6 r.ś.)jej mąż Józef orasz zm. z rodziny.

18.00-+ Andrzej Jankowski.

18.30-+Jan Krućko (XXX dz.p.ś.).

18.30-+ Eleonora Sycz (ostatnia  greg.).

                                WIELKI  CZWARTEK  18-04-2019

18.00- Dziękczynno-błagalna w intencji kapłanów.

18.00-+Józef (10 r.ś.) jego syn Tomasz  zm. rodzice,Władysław jego zm. rodzice ,Karolina jej zm. rodzice i rodzeństwo.

                              WIELKI   PIĄTEK  19-04- 2019

12.00-Droga Krzyżowa ulicami Lipska.

18.00-Liturgia Wielkiego Piatku.           

                              WIELKI  SOBOTA  20-04- 2019

19.00- Dziękczynno-błagalna w 25 rocz. ślubu z prośbą o zdrowie,Boże błogosławieństwo oraz  opiekę M B N P dla Jubilatów i dla całej rodziny. 

19.00-+Agata Nisztuk  (of. męża i córek).

         NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO  21-04- 2019

6.00- W intencji  Parafian

6.00- +Monika Bratkowska (7 r.ś.),Aniela,Julian i syn Jan  Łysakowski.

12.00-Suma – Dziękczynno-błagalna w 13 rocz. ślubu Agnieszki i Witolda z prośbą o zdrowie,Boże błogosławieństwo oraz  opiekę M B N P dla Jubilatów i dla całej rodziny. 

12.00-+ Kunegunda,Maria,Ludwik Wolańczyk ,Karolina i Władysław,Roman,Stanisław  Świętojańscy, Aleksander Schmidt.                                              

                                                 WYJAZDY

9.30- Huta Złom-+Maria Czerwonka (2 r.ś.) jej mąż Bolesław (5 r.ś.) zm. rodzice z obu stron.

9.30- Huta Złom-+Marian Bundyra  (of. córki Danuty z rodziną).

10.30-Dębiny-+Anna,Michał,Janina,Adolf Kossak,Andrzej,Aniela,Janina i Mieczysław         Szawara.         PONIEDZIAŁEK  WIEKANOCNY  22-04- 2019

8.00-+Stanisław Pizun (1 r.ś.).

8.00- ++Obirków,Stanisław,Andrzej,Józefa (k),Janina,i Andrzej,Kuśmierczak Stanisława (k),Józef,Aleksander,Maria,Mirosław,Tadeusz Urban.

12.00-Suma –+Edwrad Myszkowski (r.ś.).

12.00-+Ludwik Kłak (36 r.ś.),Bronisława (k), Bronisław Nisztuk i jego rodzice.

16.00-+Mieczysława  (k)Czornij ,Wiktoria,Anna,Joachim,Jan.

16.00-+Marian Dudek (1 r.ś.).         WYJAZDY

9.30- Huta Złom-+Józefa (k),Piotr,Eugeniuisz,Władysława (k),Edwrad,Witold,Julia,Franciszka (k) i Stanisław.

10.30-Dębiny- + Bronisław Patałuch zm. rodzice z obu stron i rodzeństwo.

10.30-Dębiny- +Franciszka (k) ,Maria,Bronisław,Tomasz Eisenbardt,Szymon,Petronela Górniak.

 

Modlitwa różańcowa w niedzielę o godz. 11.30

Dnia: 27/08/17 06:02PM

 MODLITWA RÓŻAŃCOWA  -  NIEDZIELA - godz. 11:30 

   1.Róża Steczkiewicz Marii p.w. Matki Kościoła 2019-02-17 

   2.Róża Stankiewicz Władysławy patronka św. Teresa od Dzieciątka Jezus 2019-02-24 

   3.Róża Załuskiej Janiny p.w. Matki Bożej Nienaruszonej 2019-03-03 

   4.Róża Koszczan Renaty p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej 2019-03-10 

  5.Róża Lasoty Kazimierza patron św. Andrzej 2019-03-17 

  6.Róża Gałki Weroniki patronka św. Anna 2019-03-24 

  7.Róża Władysławy Szuper p.w. Matki Karmiącej 2019-03-31 

 8.Róża Steczkiewicz  Katarzyny p.w. Królowej Rodzin

2019-04-07 

   9.Róża Steczkiewicz Katarzyny patronka bł. Bernardyna Jabłońska 2019-04-14

10.Róża Nisztuk Wiesławy p.w. Matki Bożej Niepokalanej      2019-04-21 

   11.Róża Szawary Marii p.w. Matki Boskiej Królowej Polski 2019-04-22 

   12.Różą Wielgosz Janiny p.w. Matki Najmilszej 2019-04-28 

   13.Różą Pichnickiej Marii p.w. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy 2019-05-03 

   14.Róża Wolańczyka Ryszarda  p.w. św. Antoniego 2019-05-05

 

 

 

INTENCJE NA KWIECIEŃ 

 

INTENCJA  EWANGELIZACYUJNA: Za lekarzy i personel organizacji humanitarnych, przebywających na obszarach objętych wojną, którzy ryzykują własne życie, by ratować życie innych

 

   INTENCJA  ZA  OJCZYZNĘ:O Polskę wierną Bogu, Krzyżowi  i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

 

 

 

 

 

 

 

 

PROGRAM  REKOLEKCJI  WIELKOPOSTNYCH  07-09  kwietnia  2019 

 

 

 

       V  NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTU 07-04-2019 

 

 

 

 8.00- Msza Św. z nauką

 

 12.00 - Suma – Msza Św. z nauką

 

15.30-Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

 16.00- Msza Św.

 

 

 

                                 WYJAZDY 

 

9.30- Huta Złomy- Msza Św. z nauką

 

10.30-Dębiny- Msza Św. z nauką

 

 

 

             PONIEDZIAŁEK  08-04-2019  

 

 

 

9.00- Msza Św. z nauką dla dorosłych. 

 

11.00- Msza Św. z nauką dla dorosłych.

 

 

 

15.30- Huta Złomy- Msza Św. z nauką

 

16.30Dębiny- Msza Św. z nauką

 

 

 

18.00- Msza Św. z nauką

 

 

 

             WTOREK  09-04-2019    SPOWIEDŹ ŚW.

 

 

 

8.30- SPOWIEDŹ ŚW.

 

9.00- Msza Św. z nauką

 

 

 

10.30- SPOWIEDŹ ŚW. 

 

11.00- Msza Św. z nauką

 

 

 

15.30- Huta Złomy- Msza Św. z nauką

 

16.30-Dębiny- Msza Św. z nauką

 

 

 

17.30- SPOWIEDŹ ŚW. 

 

18.00- Msza Św. z nauką  

 

Strona główna

Dnia: 08/11/14 04:10PM

Image

Informacje

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Lipsko, ul. Mogiłek 2, 37-610 Narol

tel. 016 631 70 22
e-mail: kontakt@parafia-lipsko.com.pl
Odpusty: 23 czerwca i 30 listpada
Numer konta parafii: 32 9103 0001 2001 0000 1746 0001
Bank Spółdzielczy w Narolu

Duszpasterze

Proboszcz: ks. Julian Leńczuk
tel. 016 631 70 22

Wikariusz: ks. Dominik Osuchowski
tel. 696 345 191

Statystyki

Online
1

Dzisiaj
172

Ten tydzień
948

Ten miesiąc
2574

Ten rok
11886

Wszystkich
129080


Rekord:
920 (05.08.2016)