Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Lipsko, ul. Mogiłek 2, 37-610 Narol
tel. 016 631 70 22
e-mail: kontakt@parafia-lipsko.com.pl

Informacje

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Lipsko, ul. Mogiłek 2, 37-610 Narol

tel. 016 631 70 22
e-mail: kontakt@parafia-lipsko.com.pl
Odpusty: 23 czerwca i 30 listpada
Numer konta parafii: 32 9103 0001 2001 0000 1746 0001
Bank Spółdzielczy w Narolu

Duszpasterze

Proboszcz: ks. Julian Leńczuk
tel. 016 631 70 22

Wikariusz: ks. Dominik Osuchowski
tel. 696 345 191

Statystyki

Online
1

Dzisiaj
181

Ten tydzień
957

Ten miesiąc
2583

Ten rok
11895

Wszystkich
129089


Rekord:
920 (05.08.2016)

Msze święte

Msze Święte w niedzielę i święta:
W kościele parafialnym są odprawiane o godz. 8.00, 12.00, 16.00.
Na wyjazdach:
- Huta Złomy - godz. 9.30
- Dębiny - godz. 10.30

Mszę Święte w dni powszednie:
w okresie zimowym: o godz. 16.00
w okresie letnim: o godz. 18.00

Ostatnio dodane

Galeria

Intencje mszalne

Dnia: 30/12/17 11:07PM

 

                       

                  MSZE ŚWIĘTE w ciągu tygodnia  14-22  04  2019

                                NIEDZIELA  14-04- 2019  PALMOWA

8.00-+Marian  i Helena Droździel,Jan i Kazimiera Litkowiec,Paweł Krawczyk i Bolesław Gnap.

8.00-+Adolfina,Bronisław Łagowski oraz ich zm. rodzice  i rodzeństwo:Maria Józef Motyka,Katarzyna Niedużak.

12.00-Suma-+Szczepan Słoniec (30 r.ś.).

12.00-+Jan Wolanin jego żona Kazimiera zm. rodzice oraz zm. z rodz. Guty i Józef Szawara.

16.00-+ Eleonora Sycz ( greg.).

16.00-+Tomasz Panek (24 r.ś.)jego żona Kazimiera oraz ks. Aleksander Panek.

                                     WYJAZDY      

9.30- Huta Złomy-+Marian Bundyra (7 dz.p.ś.).

10.30-Dębiny-+ Jan i Maria Stopyra ,zm. rodzice .              

                     WIELKI PONIEDZIAŁEK    15-04- 2019

18.00- Dziękczynno-błagalna w 40 rocz. ślubu z prośbą o zdrowie,Boże błogosławieństwo oraz  opiekę M B N P dla Jubilatów i dla całej rodziny. 

18.00-+ Eleonora Sycz ( greg.).

                                 WIELKI  WTOREK   16-04- 2019

18.00- +Eleonora Pierożek ,mąż Ludwik i siostra Magdalena.           

18.00-++Gołębiowskich Janina (r.ś.),Aleksander i Tadeusz.

18.30-+Stanisław Wielgosz (3 r.ś.)żona Janina i syn Jan.

18.30-+ Eleonora Sycz ( greg.).

                                 WIELKI  ŚRODA  17-04-2019 

18.00-+Janina Buczek (6 r.ś.)jej mąż Józef orasz zm. z rodziny.

18.00-+ Andrzej Jankowski.

18.30-+Jan Krućko (XXX dz.p.ś.).

18.30-+ Eleonora Sycz (ostatnia  greg.).

                                WIELKI  CZWARTEK  18-04-2019

18.00- Dziękczynno-błagalna w intencji kapłanów.

18.00-+Józef (10 r.ś.) jego syn Tomasz  zm. rodzice,Władysław jego zm. rodzice ,Karolina jej zm. rodzice i rodzeństwo.

                              WIELKI   PIĄTEK  19-04- 2019

12.00-Droga Krzyżowa ulicami Lipska.

18.00-Liturgia Wielkiego Piatku.           

                              WIELKI  SOBOTA  20-04- 2019

19.00- Dziękczynno-błagalna w 25 rocz. ślubu z prośbą o zdrowie,Boże błogosławieństwo oraz  opiekę M B N P dla Jubilatów i dla całej rodziny. 

19.00-+Agata Nisztuk  (of. męża i córek).

         NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO  21-04- 2019

6.00- W intencji  Parafian

6.00- +Monika Bratkowska (7 r.ś.),Aniela,Julian i syn Jan  Łysakowski.

12.00-Suma – Dziękczynno-błagalna w 13 rocz. ślubu Agnieszki i Witolda z prośbą o zdrowie,Boże błogosławieństwo oraz  opiekę M B N P dla Jubilatów i dla całej rodziny. 

12.00-+ Kunegunda,Maria,Ludwik Wolańczyk ,Karolina i Władysław,Roman,Stanisław  Świętojańscy, Aleksander Schmidt.                                              

                                                 WYJAZDY

9.30- Huta Złom-+Maria Czerwonka (2 r.ś.) jej mąż Bolesław (5 r.ś.) zm. rodzice z obu stron.

9.30- Huta Złom-+Marian Bundyra  (of. córki Danuty z rodziną).

10.30-Dębiny-+Anna,Michał,Janina,Adolf Kossak,Andrzej,Aniela,Janina i Mieczysław         Szawara.         PONIEDZIAŁEK  WIEKANOCNY  22-04- 2019

8.00-+Stanisław Pizun (1 r.ś.).

8.00- ++Obirków,Stanisław,Andrzej,Józefa (k),Janina,i Andrzej,Kuśmierczak Stanisława (k),Józef,Aleksander,Maria,Mirosław,Tadeusz Urban.

12.00-Suma –+Edwrad Myszkowski (r.ś.).

12.00-+Ludwik Kłak (36 r.ś.),Bronisława (k), Bronisław Nisztuk i jego rodzice.

16.00-+Mieczysława  (k)Czornij ,Wiktoria,Anna,Joachim,Jan.

16.00-+Marian Dudek (1 r.ś.).         WYJAZDY

9.30- Huta Złom-+Józefa (k),Piotr,Eugeniuisz,Władysława (k),Edwrad,Witold,Julia,Franciszka (k) i Stanisław.

10.30-Dębiny- + Bronisław Patałuch zm. rodzice z obu stron i rodzeństwo.

10.30-Dębiny- +Franciszka (k) ,Maria,Bronisław,Tomasz Eisenbardt,Szymon,Petronela Górniak.

 

dodaj komentarz





Informacje

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Lipsko, ul. Mogiłek 2, 37-610 Narol

tel. 016 631 70 22
e-mail: kontakt@parafia-lipsko.com.pl
Odpusty: 23 czerwca i 30 listpada
Numer konta parafii: 32 9103 0001 2001 0000 1746 0001
Bank Spółdzielczy w Narolu

Duszpasterze

Proboszcz: ks. Julian Leńczuk
tel. 016 631 70 22

Wikariusz: ks. Dominik Osuchowski
tel. 696 345 191

Statystyki

Online
1

Dzisiaj
182

Ten tydzień
958

Ten miesiąc
2584

Ten rok
11896

Wszystkich
129090


Rekord:
920 (05.08.2016)