Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Lipsko, ul. Mogiłek 2, 37-610 Narol
tel. 016 631 70 22
e-mail: kontakt@parafia-lipsko.com.pl

Informacje

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Lipsko, ul. Mogiłek 2, 37-610 Narol

tel. 016 631 70 22
e-mail: kontakt@parafia-lipsko.com.pl
Odpusty: 23 czerwca i 30 listpada
Numer konta parafii: 32 9103 0001 2001 0000 1746 0001
Bank Spółdzielczy w Narolu

Duszpasterze

Proboszcz: ks. Julian Leńczuk
tel. 016 631 70 22

Wikariusz:
tel.

Statystyki

Online
1

Dzisiaj
92

Ten tydzień
92

Ten miesiąc
3367

Ten rok
31938

Wszystkich
226757


Rekord:
920 (05.08.2016)

Msze święte

Msze Święte w niedzielę i święta:
W kościele parafialnym są odprawiane o godz. 8.00, 12.00, 16.00.
Na wyjazdach:
- Huta Złomy - godz. 9.30
- Dębiny - godz. 10.30

Mszę Święte w dni powszednie:
w okresie zimowym: o godz. 16.00
w okresie letnim: o godz. 18.00

Ostatnio dodane

Galeria

Intencje mszalne

Dnia: 30/12/17 11:07PM

INTENCJE NA MIESIĄC WRZESIEŃ

INTENCJA  EWANGELIZACYJNA: Módlmy się za Kościół, aby otrzymał od Ducha Świętego łaskę i siłę do reformowania się w świetle Ewangelii.

INTENCJA  ZA  OJCZYZNĘ: O Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

MSZE ŚWIĘTE w ciągu tygodnia  19-26 09  2021 

                                   XXV  NIEDZIELA ZWYKŁA 19-09- 2021 

8.00-+ Zofia Szuper (of.Janiny i Zygmunt Kułakowskich).

  8.00- + Maria Szuper (2 r.ś.),mąż Jan siostra Ignacja oraz zm. z rodzice z obu stron.

10.00-+ Msza św. w intencji poległych w obronie Lipska i Narola w 1939 r.

12.00-Suma-+Władysław Koniak (15 r.ś.) żona Franciszka (k) syn Stanisław.

12.00-+Franciszka (k)  Mróz (1 r.ś.)

16.00-+Rogal Genowefa (10 r.ś.) oraz zm. z rodz.

16.00-+ Helena Ciećka (greg.).   

WYJAZDY                                                                                                                      

9.30- Huta Złomy-+ Irena Kułakowska (of.Róż. Róż. p.w. M B Gromnicznej).

10.30-Dębiny-+Cecylia Kossak (of. chrześniaka Jana z rodziną).                     

                         PONIEDZIAŁEK    20-09- 2021 

18.00-+Grzegorz Nisztuk (7 dz.p.ś).

18.00- +Zm. z rodz. Gołębiowskich:Tadeusz (r.ś.),Janina i Aleksander oraz ich zm. rodzice

z obu stron.

18.30-+ Helena Ciećka ( greg.).                                                     

                             WTOREK   21-09- 2021   

18.00-+ Edmund Gmiterek ( 2 r.ś.) .

18.00-+Jan Chmielowiec (r.ś.),Zbigniew,Wojciech i Katarzyna Chmielowiec.

18.30-+ Helena Ciećka ( greg.)                  

                                              ŚRODA   22-09-2021

18.00- Dziękczynno-błagalna w intencji Hiacynty i Edwarda z prośbą o potrzebne łaski zdrowie ,dary Ducha Św.łaskę wzrostu wiary,nadziei ,miłości oraz  Boże błogosławieństwo, opiekę M B N Pomocy i wstawiennicwo św. Józefa na dalsze lata życia.

18.00-+ Zofia Duda (of. od Janiny Kasperskiej z rodz. ).

18.30-+ Helena Ciećka ( greg.).                                                    

                                  CZWARTEK  23-09-2021 

18.00-+ Zofia Duda (of.rodz, Mączków).

18.00-+ Helena Ciećka ( greg.).                                                   

                                PIĄTEK  24-09- 2021

18.00-+ Zofia Szuper (of. Wiesławy i Ludwika Nisztuków).

18.00-+ Helena Ciećka ( greg.).                                                   

                              SOBOTA  25-09- 2021

18.00 -+Tomasz Kozak (of. rodz. Kozłowskich i Marków).

18.00-+Zofia Duda (of. sąsiadów rodz. Gałków).

18.30-+ Helena Ciećka ( greg.).                                                                                  

                                   XXVI  NIEDZIELA ZWYKŁA 26-09- 2021 

8.00- +Kazimierz Kałun (9 r.s.) zm. z rodz. Pachlów i Kałunów.

8.00-+Andrzej Szuper żona Ksawera,synZygmunt,Zofia i Jan Wicijowscy.

12.00-Suma-Dziękczynno-błagalna w 10 rocz. ślubu Małgorzaty i Witolda z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę M B N P dla Jubilatów i dla całej rodziny.

12.00-+Edward Myszkowski,Jan,Zuzanna,Bolesław,Władysław Cząstkiewicz.

16.00-+Franciszka (k) Jarosz  (3 r.ś.) (of. dzieci z rodzicami).

16.00-+ Helena Ciećka ( greg.).         WYJAZDY                                                                                                                        

9.30- Huta Złomy-+ Irena Kułakowska (of.syna Mateusza z rodziną).

9.30- Huta Złomy-+Michał Bundyra (of. rodziny Skalskich i Mazurkiewiczów).

10.30-Dębiny-+Filip,Katarzyna,Aleksander,Jarosława (k) Mączka,Jan,Aniela,Aleksander,Łukasz,EDSward,WEładysław i Zbigniew Gałka.

MODLITWA RÓŻAŃCOWA  -  NIEDZIELA - godz. 11:30

   1.Róża Steczkiewicz Marii p.w. Matki Kościoła 2021-09-05

   2.Róża Stankiewicz Władysławy patronka św. Teresa od Dzieciątka Jezus 2021-09-12

   3.Róża Załuskiej Janiny p.w. Matki Bożej Nienaruszonej 2021-09-19

   4.Róża Koszczan Renaty p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej 2021-09-26

  5.Róża Lasoty Kazimierza patron św. Andrzej 2021-10-03

  6.Róża Gałki Weroniki patronka św. Anna 2021-10-10

  7.Róża Zuzanny Obirek p.w. Matki Karmiącej 2021-10-17

 8.Róża Steczkiewicz  Katarzyny p.w. Królowej Rodzin

2021-10-24

   9.Róża Steczkiewicz Katarzyny patronka bł. Bernardyna Jabłońska 2021-10-31

10.Róża Nisztuk Wiesławy p.w. Matki Bożej Niepokalanej      2021-11-07

   11.Róża Szawary Marii p.w. Matki Boskiej Królowej Polski 2021-11-14

   12.Róża Pichnickiej Marii p.w. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy 2021-11-21

   13.Róża Wolańczyka Ryszarda  p.w. św. Antoniego 2021-11-28

Modlitwa różańcowa w niedzielę o godz. 11.30

Dnia: 27/08/17 06:02PM

MODLITWA RÓŻAŃCOWA  -  NIEDZIELA - godz. 11:30 

  1.Róża Steczkiewicz Marii p.w. Matki Kościoła 2019-12-01 

  2.Róża Stankiewicz Władysławy patronka św. Teresa od Dzieciątka Jezus 2019-12-08 

  3.Róża Załuskiej Janiny p.w. Matki Bożej Nienaruszonej 2019-12-15 

  4.Róża Koszczan Renaty p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej 2019-12-22 

  5.Róża Lasoty Kazimierza patron św. Andrzej 2019-12-25 

  6.Róża Gałki Weroniki patronka św. Anna 2019-12-26 

  7.Róża Władysławy Szuper p.w. Matki Karmiącej 2019-12-29 

  8.Róża Steczkiewicz  Katarzyny p.w. Królowej Rodzin 2020-01-01 

  9.Róża Steczkiewicz Katarzyny patronka bł. Bernardyna Jabłońska 2020-01-05

 10.Róża Nisztuk Wiesławy p.w. Matki Bożej Niepokalanej 2020-01-06 

 11.Róża Szawary Marii p.w. Matki Boskiej Królowej Polski 2020-01-12 

 12.Różą Wielgosz Janiny p.w. Matki Najmilszej 2020-01-19 

 13.Różą Pichnickiej Marii p.w. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy 2020-01-26 

 14.Róża Wolańczyka Ryszarda  p.w. św. Antoniego 2020-02-01

INTENCJA  ZA  OJCZYZNĘ: O Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

ARCHIWUM

Informacje

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Lipsko, ul. Mogiłek 2, 37-610 Narol

tel. 016 631 70 22
e-mail: kontakt@parafia-lipsko.com.pl
Odpusty: 23 czerwca i 30 listpada
Numer konta parafii: 32 9103 0001 2001 0000 1746 0001
Bank Spółdzielczy w Narolu

Duszpasterze

Proboszcz: ks. Julian Leńczuk
tel. 016 631 70 22

Wikariusz: ks. Dominik Osuchowski
tel. 696 345 191

Statystyki

Online
1

Dzisiaj
93

Ten tydzień
93

Ten miesiąc
3368

Ten rok
31939

Wszystkich
226758


Rekord:
920 (05.08.2016)