Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Lipsko, ul. Mogiłek 2, 37-610 Narol
tel. 016 631 70 22
e-mail: kontakt@parafia-lipsko.com.pl

Informacje

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Lipsko, ul. Mogiłek 2, 37-610 Narol

tel. 016 631 70 22
e-mail: kontakt@parafia-lipsko.com.pl
Odpusty: 23 czerwca i 30 listpada
Numer konta parafii: 32 9103 0001 2001 0000 1746 0001
Bank Spółdzielczy w Narolu

Duszpasterze

Proboszcz: ks. Julian Leńczuk
tel. 016 631 70 22

Wikariusz:
tel.

Statystyki

Online
1

Dzisiaj
23

Ten tydzień
723

Ten miesiąc
422

Ten rok
40325

Wszystkich
235144


Rekord:
920 (05.08.2016)

Msze święte

Msze Święte w niedzielę i święta:
W kościele parafialnym są odprawiane o godz. 8.00, 12.00, 16.00.
Na wyjazdach:
- Huta Złomy - godz. 9.30
- Dębiny - godz. 10.30

Mszę Święte w dni powszednie:
w okresie zimowym: o godz. 16.00
w okresie letnim: o godz. 18.00

Ostatnio dodane

Galeria

Intencje mszalne

Dnia: 30/12/17 11:07PM

INTENCJE NA MIESIĄC GRUDZIEŃ

INTENCJA  EWANGELIZACYJNA: Módlmy się za katechetów ,powołanych do głoszenia Słowa Bożego, aby byli jego odważnymi i kreatywnymi świadkami z mocą Ducha Świętego.

INTENCJA  ZA  OJCZYZNĘ:O Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

MSZE ŚWIĘTE w ciągu tygodnia 05 .12-12.12  2021

II NIEDZIELA  ADWENTU 05-12-2021

8.00-+ Zbigniew Pleskacz (of.córki Eweliny  z rodz.).

8.00- +Zofia Czereczon (2 r.ś.). ,mąż Józef ,Edward i Kazimiera MAREK.

12.00-Suma- Dziękczynno-błagalna w intencji członków  Róży Różańcowej p.w. św. Antoniego oraz w intencji ich rodzin.

12.00- Dziękczynno-błagalna przez wstawiennictwo M B N P dziękujemy Miłosierdziu Bożemu za powołanie kapłańskie i zakonne z naszej parafdii ,a szczególnie za ks. Aleksandra Panka i  i Terewsę Panek siostrę Marię Alinę.

16.00-+Siostra Ignacja Jabłońska (12 r.ś.). jej rodzice Zuzanna i Ignacy,Maria i Jan Szuper.

16.00-+Adolf  Nisztuk (19 r.ś.) jego zm. rodzice Maksymilian i Katarzyna oraz Grzegorz i Maria Chmielowiec.

WYJAZDY

9.30- Huta Złomy-+ Paweł ,Wiera Głaz,córka Mirosława jej mąż Jan.

9.30- Huta Złomy-+ Zuzanna ,Eugeniuisz ,Katarzyna,Stanisław,Franciszek Mazurkiewicz.

10.30-Dębiny-+ Mieczysław Pyrka (4 r.ś.),zm. rodzice  oraz Maria i Władysła Niedużak i ich zm. rodzice z obu stron.

10.30-Dębiny-+ Franciszka (k) Banaś ( greg ). 

PONIEDZIAŁEK  06-12-2021

17.00-+ Konstanty Pizun (5 r.ś.),Stefania Pizun.

17.00-+Julian i Bronisława (k) Pawelec oraz zm. z rodz.

17.30-+Janina Szumilak (of.bratowej Marii Wróbel).

17.30-+ Franciszka (k) Banaś ( greg.).   

WTOREK   07-12-2021

17.00-+ Kazimiera i  Edward MAREK.

17.00-+Zofia Szuper.

17.30-+Janina Szumilak (of.brata Edwarda z rodz.).

17.30-+ Franciszka (k) Banaś ( greg.).   

ŚRODA 08-12-2021

17.00-+ Maria Wolańczyk (of. rodz.Kowalczuków i chrześniaków).

17.00-+ Franciszka(k) Banaś ( greg.).   

CZWARTEK 09-12-2021

17.00-+ Maria  Górska (of. rodz. Mączków z Ulhówka.).

17.00-+ Janina Szumilak (of.brata Bronisława z rodz.).

17.30-+ Franciszka (k) Banaś ( greg.).   

PIĄTEK 10-12-2021

17.00- Dziękczynno-błagalna w intencji Rodziny Felicjańskiej z prośbą o kanonizację bł. Matki Angeli oraz o nowe powołania zakonne i kapłańskie.

17.00-+ Maria  Górska (of.sąsiadów Dudków i Gałków.).

17.30-+ Bronisław Stankiewicz i syn Zbigniew.

17.30-+ Franciszka (k) Banaś ( greg.). 

SOBOTA 11-12-2021

17.00-+ Maria  Górska (of. Antoniego  Mączki z rodz.).

17.00-+Cecylia Kossak.

17.30-+ Franciszka (k) Banaś ( greg).

III NIEDZIELA  ADWENTU 12-12-2021

8.00-+Piotr ,Katarzyna Pachla,Dudek  Bronisława (k) i Edward oraz ich zm. rodzice.

8.00-+Maria Kuniniec (38 r.ś.)zm. z rodz. oraz  Kazimierz Grygiel.

12.00-Suma-+Maria  Górska (of. Róży Róż. p.w. św. M B Karmiącej).

12.00- +Maria i Antoni Surowiec,Władysław Szuper, Władysława (k) i Mieczysław Szuper,Helena i Jan Słoniec.

16.00-+Katarzyna Słoniec ( r.ś.),Józef, Bronisław,Stanisław oraz Jan i Zbigniew Chmielowiec. 

16.00-+ Słoniec Edwarda (k) , Bronisław zm.dziadków z obu stron (of. Haliny).

WYJAZDY

9.30- Huta Złomy-+ Irena Kułakowska (of. wnuków Karola i Macieja).

9.30- Huta Złomy-+ Grzegorz Nisztuk (of. Róży Róż. p.w. św. M B Częstochowskiej).

10.30-Dębiny-+ Jan, Katarzyna,Karol Lasota,Aniela,Józef,Zbigniew Mączka,Agata i Józef Kossak.

10.30-Dębiny-+ Franciszka (k) Banaś ( greg ). 

 

MODLITWA RÓŻAŃCOWA  -  NIEDZIELA - godz. 11:30

 1.Róża Steczkiewicz Marii p.w. Matki Kościoła 2021-09-05

 2.Róża Stankiewicz Władysławy patronka św. Teresa od Dzieciątka Jezus 2021-09-12

 3.Róża Załuskiej Janiny p.w. Matki Bożej Nienaruszonej 2021-09-19

 4.Róża Koszczan Renaty p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej 2021-09-26

 5.Róża Lasoty Kazimierza patron św. Andrzej 2021-12-05

 6.Róża Gałki Weroniki patronka św. Anna 2021-12-12

 7.Róża Zuzanny Obirek p.w. Matki Karmiącej 2021-12-19

 8.Róża Steczkiewicz  Katarzyny p.w. Królowej Rodzin

2021-12-25

 9.Róża Steczkiewicz Katarzyny patronka bł. Bernardyna Jabłońska 2021-12-26

10.Róża Nisztuk Wiesławy p.w. Matki Bożej Niepokalanej      2022-01-01

11.Róża Szawary Marii p.w. Matki Boskiej Królowej Polski 2022-01-02

12.Róża Pichnickiej Marii p.w. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy 2022-01-06

13.Róża Wolańczyka Ryszarda  p.w. św. Antoniego 2022-01-09

Modlitwa różańcowa w niedzielę o godz. 11.30

Dnia: 27/08/17 06:02PM

MODLITWA RÓŻAŃCOWA  -  NIEDZIELA - godz. 11:30 

  1.Róża Steczkiewicz Marii p.w. Matki Kościoła 2019-12-01 

  2.Róża Stankiewicz Władysławy patronka św. Teresa od Dzieciątka Jezus 2019-12-08 

  3.Róża Załuskiej Janiny p.w. Matki Bożej Nienaruszonej 2019-12-15 

  4.Róża Koszczan Renaty p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej 2019-12-22 

  5.Róża Lasoty Kazimierza patron św. Andrzej 2019-12-25 

  6.Róża Gałki Weroniki patronka św. Anna 2019-12-26 

  7.Róża Władysławy Szuper p.w. Matki Karmiącej 2019-12-29 

  8.Róża Steczkiewicz  Katarzyny p.w. Królowej Rodzin 2020-01-01 

  9.Róża Steczkiewicz Katarzyny patronka bł. Bernardyna Jabłońska 2020-01-05

 10.Róża Nisztuk Wiesławy p.w. Matki Bożej Niepokalanej 2020-01-06 

 11.Róża Szawary Marii p.w. Matki Boskiej Królowej Polski 2020-01-12 

 12.Różą Wielgosz Janiny p.w. Matki Najmilszej 2020-01-19 

 13.Różą Pichnickiej Marii p.w. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy 2020-01-26 

 14.Róża Wolańczyka Ryszarda  p.w. św. Antoniego 2020-02-01

INTENCJA  ZA  OJCZYZNĘ: O Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

ARCHIWUM

Informacje

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Lipsko, ul. Mogiłek 2, 37-610 Narol

tel. 016 631 70 22
e-mail: kontakt@parafia-lipsko.com.pl
Odpusty: 23 czerwca i 30 listpada
Numer konta parafii: 32 9103 0001 2001 0000 1746 0001
Bank Spółdzielczy w Narolu

Duszpasterze

Proboszcz: ks. Julian Leńczuk
tel. 016 631 70 22

Wikariusz: ks. Dominik Osuchowski
tel. 696 345 191

Statystyki

Online
1

Dzisiaj
24

Ten tydzień
724

Ten miesiąc
423

Ten rok
40326

Wszystkich
235145


Rekord:
920 (05.08.2016)