Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Lipsko, ul. Mogiłek 2, 37-610 Narol
tel. 016 631 70 22
e-mail: kontakt@parafia-lipsko.com.pl

Informacje

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Lipsko, ul. Mogiłek 2, 37-610 Narol

tel. 016 631 70 22
e-mail: kontakt@parafia-lipsko.com.pl
Odpusty: 23 czerwca i 30 listpada
Numer konta parafii: 32 9103 0001 2001 0000 1746 0001
Bank Spółdzielczy w Narolu

Duszpasterze

Proboszcz: ks. Julian Leńczuk
tel. 016 631 70 22

Wikariusz: ks. Paweł Kruk
tel. +48 607 160 716

Statystyki

Online
7

Dzisiaj
158

Ten tydzień
1208

Ten miesiąc
2089

Ten rok
61643

Wszystkich
358505


Rekord:
920 (05.08.2016)

Msze święte

Msze Święte w niedzielę i święta:
W kościele parafialnym są odprawiane o godz. 8.00, 12.00, 16.00.
Na wyjazdach:
- Huta Złomy - godz. 9.30
- Dębiny - godz. 10.30

Mszę Święte w dni powszednie:
w okresie zimowym: o godz. 16.00
w okresie letnim: o godz. 18.00

Ostatnio dodane

Galeria

Intencje mszalne

Dnia: 30/12/17 11:07PM

INTENCJE NA MIESIĄC GRUDZIEŃ

INTENCJA :Módlmy się aby osoby z niepełnosprawnościami były w centrum uwagi społeczeństwa, a instytucje promowały programy integracyjne.

INTENCJA  ZA  OJCZYZNĘ:O Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

Siostry Felicjanki będą roznosiły opłatki od 4 grudnia o godz. 8.30:

04.12 Poniedziałek - Huta - Złomy

05.12 Wtorek - Dębiny

06.12 Środa - Lipie

07.12 Czwartek - Jędrzejówka (od p. Łagowskich do Jeziórka)

08.12 Piątek - Jędrzejówka (przy głównej drodze, od Michalca) godz. 9.30

11.12 Poniedziałek - Lipsko

  

               II NIEDZIELA ADWENTU  10 12 2023 

8.00-+Maria Kuniniec (38 r.ś.),jej rodzice Agnieszka i Damian oraz zm. z rodz.

8.00-+Edward i Bronisława (k) Dudek zm. rodz. oraz Piotr i Katarzyna Pachla i ich zm. rodz.

12.00-Suma- Dziękczynno-błagalna w intencji członków Róż. Róż. p.w. św. Antoniego oraz w intencji ich rodzin.

12.00-+Adolf Nisztuk(21 r.ś.), zm. rodz. Maksymilian i Katarzyna oraz Grzegorz i Maria Chmielowiec.

16.00-+Dziadków: Władysław  Szuper, Maria i Antoni Surowiec, Helena i Józef  Słoniec, Anastazja i Bazyli Pawluk, Cecylia i Bronisław Patałuch.

16.00-+ Maria Kossak (greg.).         

               WYJAZDY

          9.30- Huta Złomy-+Maria Szałańska (of. Barbary i Mirosława Duc z córką).

          9.30- Huta Złomy-+ Maria Szałańska (of. Piotra Duc).

          10.30-Dębiny-+Jan, Katarzyna, Karol Lasota, Aniela Józef, Edward, Zbigniew, Stanisław Mączka, Józef, Agata Kossak, Irena Kułakowska.

          10.30-Dębiny-+Leon Nisztuk ,Sebastian, Katarzyna, Jan, Kazimiera i za dusze w czyśćcu cierpiące.

             

               PONIEDZIAŁEK    11-12-2023 

17.00-+Antoni Kłak.

17.00-+Helena i Józef Słoniec, syn Alfred  oraz Władysława (k).

17.30- +W intencji siostry.

17.30- + Maria Kossak (greg.). 

 

               WTOREK   12-12-2023

17.00-+Jerzy Chapko (19 r.ś.), zm. z rodz. Chapków.

17.00- +Janina Wielgosz (6 r.ś.),Stanisław Wielgosz, Jan oraz zm. z rodziny z obu stron. 

17.30- + Aniela Nisztuk (of. Katarzyny z rodz.).

17.30- + Maria Kossak (greg.).

  

               ŚRODA  13-12-2023  

17.00-+ Alicja MAREK  (XXX dz. p. ś.).

17.00- +Katarzyna Słoniec( r.ś.), Józef, Bronisław, Stanisław, Wanda i Edwarda (k).

17.30- + Aniela Nisztuk (of .koleżanek emerytowanych pielęgniarek z pracy córki).

17.30- + Maria Kossak (greg.).  

 

               CZWARTEK  14-12-2023 

17.00-+ Paweł Żołądek.

17.00-+ Zbigniew Pachla (of. Marii i Bogdana Dudek z rodz.). 

17.30- + Aniela Nisztuk (of. Danuty Rogal z rodz.).

17.30- + Maria Kossak (greg.).  

 

               PIĄTEK  15-12-2023 

17.00-+Franciszka (k) Panek ( 6 r.ś.).

17.00- +Joanna Nisztuk( r.ś.). zm. z rodz. Nisztuków, Joanna, Franciszka (k), Stanisław,Bronisław,Edward,Leon,Joanna,Stanisław,Wojciech,Józef.

17.30-+ Aniela Nisztuk (of. Józefy i Barbary.).

17.30- + Maria Kossak (greg.). 

 

               SOBOTA  16-12-2023 

17.00-+Eugeniusz Czop(20 r.ś.), zm. rodzice Julian i Cecylia, dziadkowie Franciszka (k) i Jan Dzida.

17.00-+ Maria Kossak (greg.). 

17.30-+ Aniela Nisztuk (of. Zofii Kielar  z rodz.).

17.30- + Aniela Nisztuk (of. Marii Mazurkiewicz i Wacława  Zaborniaka  z rodzinami).

  

               NIEDZIELA   17-12-2023 III Niedziela Adwentu

8.00- Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski w 80 rocz. ur. z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo  oraz  opiekę M B N P na dalsze lata życia dla Jubilatki  i dla całej rodziny.

8.00-+Władysław ( r.ś.),żona Janina, Jadwiga, Kazimierz, Halina, zm. z rodz. Posikatów.

12.00-Suma-+Leon Słoniec (4 r.ś.),żona Aniela zm. rodzice z obu stron.      

12.00-+Stanisław i Cecylia  Nisztuk.

16.00-+Andrzej Jankowski (5  r.ś.).

16.00-+ Maria Kossak (greg.).

 

               WYJAZDY

          9.30- Huta Złomy-+ Bronisław Nisztuk (of. żony).

          9.30- Huta Złomy-+ Maria Szałańska (of. Janiny Balawander z rodz.).

          10.30-Dębiny-+ Józef Malec ( r.ś.), jego zm. rodzice Władysław i Aniela.,

          10.30-Dębiny-+Edward  Kossak (11 r.ś.).

.

 

 

MODLITWA RÓŻAŃCOWA  - NIEDZIELA - godz. 11:30

1.Róża Steczkiewicz Marii p.w. Matki Kościoła 2023-12-25

2.Róża Kłak Zofii patronka św. Teresa od Dzieciątka Jezus 2023-12-26

3.Róża Załuskiej Janiny p.w. Matki Bożej Nienaruszonej 2024-01-01

4.Róża Lasoty Kazimierza patron św. Andrzej 2024-01-06

5.Róża Gałki Weroniki patronka św. Anna 2024-01-07

6.Róża Zuzanny Obirek p.w. Matki Karmiącej 2024-01-14

7.Róża Banaś Zdzisławy p.w. Królowej Rodzin 2024-01-21

8.Róża Steczkiewicz Maria patronka bł. Bernardyna Jabłońska 2024-01-28

9.Róża Nisztuk Wiesławy p.w. Matki Bożej Niepokalanej 2024-02-04

10.Róża Szawary Marii p.w. Matki Boskiej Królowej Polski 2023-12-10

11.Róża Pichnickiej Marii p.w. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy 2023-12-17

12.Róża Wolańczyka Ryszarda  p.w. św. Antoniego 2023-12-24

 

Modlitwa różańcowa w niedzielę o godz. 11.30

Dnia: 27/08/17 06:02PM

MODLITWA RÓŻAŃCOWA  -  NIEDZIELA - godz. 11:30 

  1.Róża Steczkiewicz Marii p.w. Matki Kościoła 2019-12-01 

  2.Róża Stankiewicz Władysławy patronka św. Teresa od Dzieciątka Jezus 2019-12-08 

  3.Róża Załuskiej Janiny p.w. Matki Bożej Nienaruszonej 2019-12-15 

  4.Róża Koszczan Renaty p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej 2019-12-22 

  5.Róża Lasoty Kazimierza patron św. Andrzej 2019-12-25 

  6.Róża Gałki Weroniki patronka św. Anna 2019-12-26 

  7.Róża Władysławy Szuper p.w. Matki Karmiącej 2019-12-29 

  8.Róża Steczkiewicz  Katarzyny p.w. Królowej Rodzin 2020-01-01 

  9.Róża Steczkiewicz Katarzyny patronka bł. Bernardyna Jabłońska 2020-01-05

 10.Róża Nisztuk Wiesławy p.w. Matki Bożej Niepokalanej 2020-01-06 

 11.Róża Szawary Marii p.w. Matki Boskiej Królowej Polski 2020-01-12 

 12.Różą Wielgosz Janiny p.w. Matki Najmilszej 2020-01-19 

 13.Różą Pichnickiej Marii p.w. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy 2020-01-26 

 14.Róża Wolańczyka Ryszarda  p.w. św. Antoniego 2020-02-01

INTENCJA  ZA  OJCZYZNĘ: O Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

ARCHIWUM

Informacje

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Lipsku
Lipsko, ul. Mogiłek 2, 37-610 Narol

tel. 016 631 70 22
e-mail: kontakt@parafia-lipsko.com.pl
Odpusty: 23 czerwca i 30 listpada
Numer konta parafii: 32 9103 0001 2001 0000 1746 0001
Bank Spółdzielczy w Narolu

Duszpasterze

Proboszcz: ks. Julian Leńczuk
tel. 016 631 70 22

Statystyki

Online
7

Dzisiaj
159

Ten tydzień
1209

Ten miesiąc
2090

Ten rok
61644

Wszystkich
358506


Rekord:
920 (05.08.2016)